تولید محتوا

تیم تولید محتوای سورین نت برای تولید محتوا ابتدا سایت شما را بررسی کرده و با توجه به سایت های مشابه کسب و کار شما کلمات کلیدی مناسبی را انتخاب می کنند . محتوای به کار گرفته شده در وب سایت شما باید از لحاظ نوشتاری روان بوده که باعث جذب بازدید کننده شود و در متن الگوهای گوگل رعایت شده باشد .

و حالا چرا تولید محتوا برای سایت ما مفید است ؟

شما برای معرفی کسب و کار یا خدمات خود راه های بسیاری دارید ، درست است که میتوانید از صفحات اجتماعی ، تبلیغات در سطح شهر و چاپ تراکت ها استفاده کنید . امروزه تمام رده های سنی با فضای اینترنت آشنا هستند و زمانی که برای اولین بار به وب سایت شما میرسند اگر محتوای شما کیفیت و نگارش روانی داشته باشد آن را مطالعه کرده و شاید سایر مطالب شما را بررسی نمایند . با داشتن محتوای مفید کاربران به شما اعتماد کرده و برای بار دیگر به سایت شما مراجعه می کنند . تولید محتوای مناسب و تخصصی در حوزه کسب و کار شما از بهترین روش های معرفی خدمات و محصولات شما بوده و بازدهی سایت شما را بالا خواهد برد . تمامی وب سایت ها نیاز به تولید محتوا دارند و بهترین راه برای جذب مخاطب و فروش بیشتر شما می باشد .

تولید محتوا از لحاظ ساختاری به صورت های مختلفی تهیه و تحویل مشتریان می شوند

تولید محتوای متنی

این نوع تولید محتوا نیز به صورت تالیفی ، ترجمه و بازنویسی نوشته می شوند و بیشترین تاثیر را در سئو سایت شما دارد . از مهمترین موارد در مورد تولید محتوا این است که نباید کپی باشد ، یعنی جملات جدید بوده و در سایت های دیگر منتشر نشده باشد یا اگر به صورت ترجمه است ، از ترجمه گوگل استفاده نشده و ویرایش و بهینه سازی شده و قواعد سئو در آن رعایت شده باشد . داشتن محتوای با کیفیت و کاربر پسند شما را در کسب و کار دیجیتال موفق می نماید .

تولید محتوای گرافیکی

همانطور که می دانید مطالب دارای تصویر بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و باعث میشود با متن ارتباط بیشتری داشته باشیم . با توجه به اطرافیان خواهید فهمید که بیشتر زمان افراد در صفحات اجتماعی سپری می شود که مهمترین آنها اینستاگرام می باشد و جذابیت محتوا در این اپلیکیشن اهمیت بسیاری دارد . محتوای گرافیکی اینفوگرافی ، طراحی تصاویر اینستاگرام ، و تصاویر گرافیکی و اختصاصی می باشد . مجموعه سورین نت با استفاده از تخصص کارکنان خود محتوای گرافیکی به روز و جذابی را به شما ارائه می دهد .

تولید محتوای اختصاصی

این نوع محتوا به صورت اختصاصی یا تالیفی بر اساس اصول مربوط به سئو نوشته می شوند . داشتن محتوای اصولی بهترین راه برای ارتباط با مشتری و مخاطب می باشد . تیم سورین نت با بررسی تخصصی وب سایت شما و اهداف شما در بازار بهترین مطالب را جمع آوری و محتوایی با کیفیت را به صورت متنی و گرافیکی در اختیار شما قرار می دهند . سورین نت این اطمینان را به شما خواهد داد که محتوای اختصاصی تولید شده در هیچ وب سایتی مشابه نداشته باشد و از لحاظ سئو و الگوریتم گوگل بهترین باشد .

تولید محتوای صوتی

محتوای صوتی امروزه برای یادگیری و رشد شخصی از محبوب ترین روش ها بوده که به پادکست نیز معروف هستند . با توجه به زندگی های امروزی و کمبود وقت برای مطالعه و خواندن متن برای یادگیری موضوعاتی مختلف پادکست یا محتوای صوتی بهترین روش می باشد . شما نیز برای ارائه خدمات یا محصولات خود می توانید از محتوای صوتی بهره بگیرید و با استفاده از متن متناسب با کسب و کار خود علاوه بر مخاطبان بر روی سئو سایت خود نیز تأثیرگذار باشید . سئوی صوتی محصول جدید گوگل که در حال بررسی آن می باشد که بزودی در جست و جوی گوگل نیز محتواهای صوتی در کنار سایر مطالب نیز قرار می گیرد .

تولید محتوای تصویری

برای معرفی محصول یا خدمات کسب و کار خود بهتر است از محتوای ویدیویی استفاده کنید این راه باعث ارتباط بهتر مخاطبان با شما و تأثیرگذاری بیشتر می شود . محتواهای ویدیویی باید در همان لحظات اول مخاطب را برای تماشای آن تا آخر جذب نماید ، بنابراین تیم سورین سرویس سعی می نماید از بهترین مطالب و افکت ها برای شما استفاده نماید تا بیشترین بازدید را داشته باشد . این موضوع از لحاظ گوگل نیز بسیار اهمیت دارد زیرا محتوای ویدیویی در بین بازدید کنندگان محبوب تر است . از سری خدمات تیم سورین نت می توان تیزر تبلیغاتی ، ویدیوهای آموزشی و معرفی محصولات را نام برد .

با مطالعه مطالب گفته شده اگر نیاز به تولید محتوا برای سایت یا صفحات اجتماعی خود دارید فرم زیر را تکمیل نماییدبا تشکر از حسن انتخاب شما ، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت