تیم تولید محتوای سورین نت برای تولید محتوا ابتدا سایت شما را بررسی کرده و با توجه به سایت های مشابه کسب و کار شما کلمات کلیدی مناسبی را انتخاب می کنند . محتوای به کار گرفته شده در وب سایت شما باید از لحاظ نوشتاری روان بوده که باعث جذب بازدید کننده شود و در متن الگوهای گوگل رعایت شده باشد .

و حالا چرا تولید محتوا برای سایت ما مفید است ؟

شما برای معرفی کسب و کار یا خدمات خود راه های بسیاری دارید ، درست است که میتوانید از صفحات اجتماعی ، تبلیغات در سطح شهر و چاپ تراکت ها استفاده کنید . امروزه تمام رده های سنی با فضای اینترنت آشنا هستند و زمانی که برای اولین بار به وب سایت شما میرسند اگر محتوای شما کیفیت و نگارش روانی داشته باشد آن را مطالعه کرده و شاید سایر مطالب شما را بررسی نمایند . با داشتن محتوای مفید کاربران به شما اعتماد کرده و برای بار دیگر به سایت شما مراجعه می کنند . تولید محتوای مناسب و تخصصی در حوزه کسب و کار شما از بهترین روش های معرفی خدمات و محصولات شما بوده و بازدهی سایت شما را بالا خواهد برد . تمامی وب سایت ها نیاز به تولید محتوا دارند و بهترین راه برای جذب مخاطب و فروش بیشتر شما می باشد .

تولید محتوا از لحاظ ساختاری به صورت های مختلفی تهیه و تحویل مشتریان می شوند

تولید محتوای متنی

این نوع تولید محتوا نیز به صورت تالیفی ، ترجمه و بازنویسی نوشته می شوند و بیشترین تاثیر را در سئو سایت شما دارد . از مهمترین موارد در مورد تولید محتوا این است که نباید کپی باشد ، یعنی جملات جدید بوده و در سایت های دیگر منتشر نشده باشد یا اگر به صورت ترجمه است ، از ترجمه گوگل استفاده نشده و ویرایش و بهینه سازی شده و قواعد سئو در آن رعایت شده باشد . داشتن محتوای با کیفیت و کاربر پسند شما را در کسب و کار دیجیتال موفق می نماید .

تولید محتوای گرافیکی

همانطور که می دانید مطالب دارای تصویر بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و باعث میشود با متن ارتباط بیشتری داشته باشیم . با توجه به اطرافیان خواهید فهمید که بیشتر زمان افراد در صفحات اجتماعی سپری می شود که مهمترین آنها اینستاگرام می باشد و جذابیت محتوا در این اپلیکیشن اهمیت بسیاری دارد . محتوای گرافیکی اینفوگرافی ، طراحی تصاویر اینستاگرام ، و تصاویر گرافیکی و اختصاصی می باشد . مجموعه سورین نت با استفاده از تخصص کارکنان خود محتوای گرافیکی به روز و جذابی را به شما ارائه می دهد .

تولید محتوای اختصاصی

این نوع محتوا به صورت اختصاصی یا تالیفی بر اساس اصول مربوط به سئو نوشته می شوند . داشتن محتوای اصولی بهترین راه برای ارتباط با مشتری و مخاطب می باشد . تیم سورین نت با بررسی تخصصی وب سایت شما و اهداف شما در بازار بهترین مطالب را جمع آوری و محتوایی با کیفیت را به صورت متنی و گرافیکی در اختیار شما قرار می دهند . سورین نت این اطمینان را به شما خواهد داد که محتوای اختصاصی تولید شده در هیچ وب سایتی مشابه نداشته باشد و از لحاظ سئو و الگوریتم گوگل بهترین باشد .

تولید محتوای صوتی

محتوای صوتی امروزه برای یادگیری و رشد شخصی از محبوب ترین روش ها بوده که به پادکست نیز معروف هستند . با توجه به زندگی های امروزی و کمبود وقت برای مطالعه و خواندن متن برای یادگیری موضوعاتی مختلف پادکست یا محتوای صوتی بهترین روش می باشد . شما نیز برای ارائه خدمات یا محصولات خود می توانید از محتوای صوتی بهره بگیرید و با استفاده از متن متناسب با کسب و کار خود علاوه بر مخاطبان بر روی سئو سایت خود نیز تأثیرگذار باشید . سئوی صوتی محصول جدید گوگل که در حال بررسی آن می باشد که بزودی در جست و جوی گوگل نیز محتواهای صوتی در کنار سایر مطالب نیز قرار می گیرد .

تولید محتوای تصویری

برای معرفی محصول یا خدمات کسب و کار خود بهتر است از محتوای ویدیویی استفاده کنید این راه باعث ارتباط بهتر مخاطبان با شما و تأثیرگذاری بیشتر می شود . محتواهای ویدیویی باید در همان لحظات اول مخاطب را برای تماشای آن تا آخر جذب نماید ، بنابراین تیم سورین سرویس سعی می نماید از بهترین مطالب و افکت ها برای شما استفاده نماید تا بیشترین بازدید را داشته باشد . این موضوع از لحاظ گوگل نیز بسیار اهمیت دارد زیرا محتوای ویدیویی در بین بازدید کنندگان محبوب تر است . از سری خدمات تیم سورین نت می توان تیزر تبلیغاتی ، ویدیوهای آموزشی و معرفی محصولات را نام برد .

با مطالعه مطالب گفته شده اگر نیاز به تولید محتوا برای سایت یا صفحات اجتماعی خود دارید فرم زیر را تکمیل نماییدبا تشکر از حسن انتخاب شما ، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

تولید محتوا اصلا چیه؟

اگر از هرکسی که کارش تولید محتوا است همین حالا بپرسید تولید محتوا چیست، به شما جواب خودش را می‌دهد؛ چرا؟ چون هرکسی تعریف خودش را ازدنیا بازاریابی محتوا (Content Marketing) که آنقدر بی نهایت است دارد

اما ما میخواهیم به یک تعریف کلی از تولید محتوا برسیم؟

ما هر روز با محتوا سر و کارداریم ؛عکس یا کلیپ‌های خنده‌دار و توضیحات محصولات و یا ویدیو های اموزشی که در اینستاگرام و یا اپارات و یوتیوب می‌بینید، پادکست که موقع برگشتن از کار گوش می‌دهید،  کتاب‌های دیجیتال که در گوشی یا رایانه شخصیتان می‌خوانید و در نهایت همین مقاله ای که در حال خواندن هستید هم محتوا حساب می‌شوند.

پس هر چیزی که می‌شنوید یا در دنیای دیجیتال  می‌خوانید به نوعی محتوا حساب می‌شود.

حال تعریف ساده از محتوا بخواهیم به این تعریف میرسیم :

به هر چیزی که در بستر کانال‌های دیجیتال یا غیر دیجیتال قابل انتشار پیدا کند که برای انسان قابل درک باشدمحتوا می‌گویند.

پس در پاسخ به این سوال که  تولید محتوا یعنی چی ؟می‌توانیم بگوییم:

 خلق هرچیز قابل درک برای انسان‌ها یعنی تولید محتوا 

تولید محتوا یعنی  ساخت هرچیزی که انسان می‌تواند درکش کند و در بستر های مختلف میتواند انتشار پیدا کند تا به  اهدافی مثل کسب درآمد، رسانه‌سازی و … برسیم

خب اگر تولید محتوا  یعنی همین عکس‌هایی که در اینستاگرام پست می‌کنیم الان فکر می‌کنید که پس کار آنچنان سختی نیست! هرکسی می‌تواندانجام دهد  مقاله نوشتن هم که مثل انشا نوشتن است

پس چرا همه اینقدر دنبال کارشناس تولید محتوا هستند؟ جواب این سوال ریشه در بازاریابی مبتنی بر محتوا (Content Marketing) دارد.