ضرورت طراحی لوگو

یکی از بخش های سورین نت مربوط به طراحی لوگو می باشد . با در نظر گرفتن اینکه هر کسب و کار برای دیده شدن و متمایز بودن نسبت به سایر رقبای خود نیاز به لوگو یا نشان تجاری دارد  تا در ذهن مخاطب حک شود و این برند زمان بیشتری در خاطر مخاطب می ماند. با داشتن لوگو ، یک هویت جدید برای سازمان یا کسب و کار خود ، ایجاد کرده و بیشتر از همیشه دیده می شوید. همکاران ما با خلاقیت و به کار بردن شیوه های مختلف بهترین ها را ارائه می نمایند .

 ما لوگو داریم

 

برند ما برای همه به راحتی قابل تشخیص است.

افراد اعتماد بیشتری به ما دارند

تعداد مشتریان ما بیشتر است.

  افراد ما را در ذهن خود به خاطر می سپارند

با داشتن لوگو، فروش ما بیشتراست.

 ما لوگو نداریم

 

برند ما را کسی نمیشناسد.

افراد به ما اعتماد ندارند.

تعداد مشتریان ماکم است.

  همه کسب‌و‌کار ما را زود فراموش می‌کنند.

مزیت های طراحی  لوگو اختصاصی چیست ؟

خاص بودن یکی از اصول اولیه طراحی لوگو است. به طوری که در میان سایر برند های همرده و غیر هم رده لوگو شما به صورت متمایز دیده شود. پس  ایجاد تمایز ارزشمند برای شما در میان سایر رقبا است. ایجاد تمایز ارزشمند از ابتدایی ترین و اصلی ترین مزیت طراحی لوگو اختصاصی حرفه ای برای شما در میان سایر رقبا است

هرچه طراحی لوگو حرفه  ای باشد  با دیده شدن و جلب توجه کردن برند شما رابطه مستقیمی خواهد داشت.

ایجاد حس اعتماد برای مخاطبان دومین مزیت لوگو اختصاصی است. اگر لوگو شما  کپی یا از سایر لوگو ها بخصوص لوگوی برند های همرده ایده گرفته   باشد، منفی ترین تبلیغی که میتونید داشته باشید همان لوگو شما میتواند باشد . در نتیجه  حس اعتماد و خاص بودن برند شما را به دیگران القا کرده و هویتی متمایز را به شما می بخشد.

شرکت های بسیاری هستند که طراحی لوگو رو به صورت حرفه ای انجام میدهند و ما نیز شروع به فعالیت نموده ایم تا بتوانیم در مدت کوتاه وارد رقابت با سایر همکاران شویم . تعرفه های ما به نسبت خیلی پایین تر بوده و سعی بر این داریم  نمونه کار بیشتری داشته باشیم

به نظر تیم ما طراحی لوگو تعرفه خاصی و ثابتی ندارد و با توجه به میزان وقت و خلاقیت بکار گرفته شده در تولید لوگو محاسبه می گردد . تیم طراحی لوگو برای شما حداقل 4 لوگو مختلف ارسال می نمایند در صورت تایید شما به مرحله آماده سازی نهایی می رود .